Пошук Додати об’єкт

Мамонти не вимерли! Відвідайте Парк історії Землі Underhill – переконаєтеся

Якщо думаєте, чим потішити дітей у вікенд, то Парк історії Землі у Підгір’ї за 20 км від Франківська – саме те, що треба.

Фоточки з мамонтами в стрічці гуляють вже з рік, але ми в Парк історії Землі вибралися все роздивитися лише недавно. Що сказати: класна ідея, добре втілення. Хто був – підтвердить, хто ще не був – переконається: це реально вау-локація.

На просторій території є більше десятка скульптур прадавніх тварин, деякі з яких, до речі, в цих краях теж водилися купу тисяч і мільйонів років тому. Еласмотеріум, саркозух, діпротодон, кетцалькоатль, олень-мегалоцерос, броненосець-дедікурус, кущовий бик, шаблезубий тигр, ціла родина мамонтів та інші – в усіх є імена й історії, з усіма екскурсоводи познайомлять так, що цікаво буде і дітям і дорослим.

броненосець в Парк історії Землі
носоріг в Парк історії Землі
нелітаючі птахи в Парк історії Землі
мамонти в Парк історії землі

Всі скульптури в натуральну величину і дуже реалістичні. Їх можна не лише торкатися – на них можна лазити, висіти і товктися скільки завгодно, що діти з задоволенням і роблять. Є величезна пісочниця, в якій дітлахи пробують себе в ролі палеонтологів. Викопують всякі кісточки і складають скелети доісторичних чудовиськ. Звучить стрьомно, але насправді це весело і пізнавально. Адміни Парку постійно вигадують нові квести і завдання, тому малим сюди цікаво повертатися.

по скульптурах в Парку історії землі можна лазити
скульптури в Парку історії Землі антивандальні
археологічна пісочниця в Парк історії Землі

Далі йдете у купольні споруди – це Музей Землі. Там, якщо хочете, вам розкажуть історію планети від її появи до сьогодні. І ще й у майбутнє поможуть зазирнути. Як воно виглядатиме, можна подивитися в «Порталі майбутнього» – там роботи, лазеринг, куля Тесли і всякі технічні штучки.

Музей Землі в Парку
Портал майбутнього з кулею Тесла
лазеринг в Парку історії Землі
роботи і трасформери в Парку історії землі

А потім – на зустріч із страусами і великими кицьками. У Парку є гарна страусина ферма: дорослі птахи і їхня малеча, яка якраз недавно з’явилася. Ну, а кицьки – це лев, левиця і тигр. Живуть у величезному вольєрі, де є скелі, басейн, печера з обігрівом. Вони ще зовсім юні – за людськими мірками 12-річні підлітки, – але вже дуже переконливо виглядають: могутні красиві звірі. Вгодовані й здорові – шерсть аж блищить. Підходять до скляної стінки – можна зробити селфі з левом чи тигром на пам’ять.

леви в Парку історії Землі
тигр в Парку історії Землі
дорослі страуси в Парку історії землі
страусина ферма в Парку історії Землі
селфі з левами в Парку історії Землі

Є в Парку ще всякі спортмайданчики, атракціони, гойдалки, працює кафешка, сувенірні магазинчики. Словом, зависнути там з родиною можна на день запросто – навіть не помічаєш, як минув час.

розваги для дітей в Парку історії Землі
екскурсії в Парк історії Землі

І це все, до речі, лише 20% від того, що заплановано зробити на цій території. Господарі постійно додають щось нове: вже закладають ботанічний сад, планують містечко Святого Миколая і ще багато приємностей. Словом, Парк уже стає туристичним магнітом, який притягує гостей не лише з області, а й з усієї країни. А далі – більше.

Працює Парк з 10.00 до 20.00 у будні і вихідні. Ціни помірні: у будні для дорослих – 150 грн., для дітей – 100. У вихідні дорослі – 200 грн, діти – 150 грн. Учасники АТО із сім’ями мають знижку 50%.